Daugiausiai pasaulyje kietųjų diskų pagaminanti ir skeptiškai apie SSD nuolat prabylanti bendrovė „Seagate“ gali nupirkti ties SSD daug dirbančią bendrovę „SanDisk“. Įdomu, tačiau ši informacija – kol kas tik gandas.

Jis pasklido JAV vykusio „Flash Memory Summit“ renginio metu. Kalbama, kad „Seagate“ gal būt pirks ne visą, o tik už SSD gamybą atsakingą bendrovės „SanDisk“ dalį. Beje, „SanDisk“ yra pagrindinis „Flash Memory Summit“ rėmėjas, o „Seagate“ renginį apskritai ignoravo.

Kiek anksčiau šiais metais jau sklandė gandas, kad „Seagate“ gali pirkti dalį bendrovės „IM Flash“ – bendros „Intel“ ir „Micron“ įmonės, taip pat užsiimančios SSD atmintinėmis. Bet būta ir kitų kalbų, pavyzdžiui, kad „Seagate“ gal būt pirks „Hynix Semiconductor“ uždaromas „flash“ tipo atminties gamyklas.

Patys „Seagate“ gandų tradiciškai nekomentuoja. Anksčiau kompanija yra tik užsiminusi, kad planuoja į SSD rinką žengti 2009 metais, orientuotis į verslo klientus. Žinoma, tokiam manevrui atlikti milžiniška bendrovė veikiausiai bandys užsitikrinti pakankamą „flash“ atminties tiekimą, o vienas iš galimų to realizavimo būtų – pirkti tos srities įmonę.