Sklando gandai, jog nepaisant to, kad AMD šią vasarą jau pademonstravo 3 GHz taktiniu dažniu dirbantį keturių branduolių „Phenom“ procesorių, kompanija gali nespėti parengti bent 2,6 GHz dažnio naujųjų lustų versijų prekybai iki metų pabaigos.

Remdamasi neįvardytais šaltiniais tarp pagrindines plokštes gaminančių Taivanio įmonių, svetainė „DigiTimes“ teigia, kad šį lapkritį AMD pristatys tik 2,2 ir 2,3 GHz dažnio „Phenom“ procesorius. Gruodį turi pasirodyti ir jų 2,4 GHz taktinio dažnio broliukas, tačiau spartesnių lustų teks palūkėti iki kitų metų, kurie ne taip ir toli.

AMD tokių gandų visiškai nekomentuoja. Kaip ir vis pasirodančių pranešimų apie galimas „Phenom“ kainas. Naujausiame iš jų teigiama, jog dėl kiek mažesnės nei tikėtasi spartos „Phenom“ procesoriai nebus labai brangūs ir gali tapti patraukliu kompiuterių entuziastų pasirinkimu. Spėliojama, kad „Phenom“ 9500, 9600 ir 9700 lustai didmeninėje prekyboje kainuos nuo 250 iki 320 JAV dolerių, kas tikrai nėra daug kaip už naujos kartos keturių branduolių procesorių.