Ne taip seniai modernus ir žavus „Eee“ prekės ženklas labai mikliai tampa painiavos sinonimu. ASUS prištampavo krūvą „Eee“ nešiojamųjų, pristatė „Eee“ monitorių, būsimą „Eee“ televizorių ir nemažai kitos įrangos. Tačiau ir tai gali būti ne pabaiga.

Sklando gandas, kad kompanijos marketingo skyrius aktyviai pluša toliau vystydamas „Eee“ produktus. Šįkart kalba eina apie priedus „Eee“ nešiojamiems ir staliniams kompiuteriams, kurie pasižymi toli gražu ne tobulais techniniais parametrais. Žinoma, pasinaudojant išplėtimo jungtimis ir lizdais galima tai, ko reikia, prisijungti ir nemažai kas tai daro. Tik štai tam renkasi dažniausiai ne ASUS produkcija.

Būtent todėl kompanija, jei tikėti gandu, turėtų jau greitai pristatyti „Eee“ serijos priedus kompiuteriams – išorinį kietąjį diską, optinių diskų įrenginį, 3G ryšio modemą.

Remdamiesi neaiškiais šaltiniais „DigiTimes“ praneša taip pat gana įdomią žinią – teigiama, kad jau šiais metais „ASUS“ pasiūlys „Eee“ kompiuteriams skirtas itin didelės talpos baterijas. Su jomis mažieji nešiojamieji turėtų veikti visą dieną. Kol kas neaišku, ar padidintos talpos baterijos bus montuojamos į konkrečius modelius, ar tai bus išorinis priedas.