Naujam gyvenimui prisikėlė gandas apie „Apple“ kuriamą „tablet“ tipo nešiojamą kompiuterį. Nors kompanija oficialiai užsiminusi apie tokius planus nėra, remdamosios neįvardytais šaltiniais bendrovėje ASUS kai kurios interneto svetainės teigia, jog „tablet“ tipo „Apple“ kompiuterio kūrimo darbai jau prasidėjo.

ASUS apie tai kas vyksta tikrai turėtų žinoti – įmonė „Apple“ užsakymu gamina dabartinius „MacBook“ ir „MacBook Pro“ kompiuterius. Tačiau ir „Apple“ veiklą supančių gandų tiek daug, jog nežinia, kuriais iš jų verta tikėti, juo labiau kad tariamo „tablet“ tipo „Apple“ kompiuterio specifikacijos ir pasirodymo data niekur neminimos.

„Tablet“ tipo kompiuteriai plačiau naudojami tik specifinėse srityse, tad „Apple“ sprendimas tokį modelį sukurti turėtų reikšti nemažą vertybių perkainojimą – pastaruoju metu bendrovė buvo kiek apleidusi jos produkciją pamėgusius profesionalus ir orientavosi į plačiąsias mases. Tačiau nors „tablet“ tipo kompiuterių rinka ir nedidelė, ji yra pelninga – kompanijos taiko gerokai didesnes pelno maržas.

Oficialūs „Apple“ ir ASUS atstovai gandų apie galimą „tablet“ tipo „Apple“ kompiuterio kūrimą nekomentuoja. Na, suprantama.

Fanų nupieštas „Apple“ nešiojamo „tablet“ tipo kompiuterio konceptas