Pasirodė gandai, teigiantys, jog „Athlon“ prekės ženklas gali prisikelti naujam gyvenimui jau balandį – juo esą turėtų būti žymimi kol kas kodiniais vardais „Propus“, „Rana“ ir „Regor“ vadinami AMD procesoriai, gaminami naudojant 45 nm technologinį procesą.

„AMD Athlon X4 600“ (Propus) serijos procesoriai, jei tikėti informacija, turės keturis branduolius (matyti iš pavadinimo) bei DDR2 arba DDR3 tipo operatyviosios atminties valdiklį. Taip pat bus ir 2 MB antrojo lygmens spartinančios atminties (L2 cache) – po 512 KB branduoliui.

Trijų braunduolių „Athlon X3 400“ (Rana) lustai turės 1,5 MB antrojo lygmens spartinančios atminties, o „Athlon X2 200“ (Regor) – 1 MB L2 cache. Abu šie procesoriai, kaip ir „Propus“, priklausomai nuo versijos turės integruotą DDR2 arba DDR3 tipo RAM valdiklį.

Trijų ir keturių branduolių lustai turėtų būti pristatyti balandį, dviejų branduolių – birželį. Numatoma, kad naujieji procesoriai dirbs 2,7-2,8 GHz taktiniais dažniais.

Oficialaus patvirtinimo šioms žinioms nėra, bet kalbos apie „Athlon“ prisikėlimą skamba visgi gana įtikinamai. Šis prekės ženklas turėjo neblogą aurą, nors tai lėmė gal ne tiek jo savybės, kiek tuometinė padėtis rinkoje.