Kingston savo žaidėjams skirtų ausinių rinką netrukus praplės nauju HyperX Cloud Stinger modeliu. Lankydamiesi ALSO Grand Academy parodoje, gavome unikalią progą susipažinti su modeliu, kurio kol kas neįmanoma neapipasakoti. Tai naujas, oficialiai neanonsuotas modelis, kurį pamatyti gali toli gražu ne kiekvienas norintis.

Naujosios Kingston ausinės turės 50 milimetrų dydžio garsiakalbius. Tai pirmosios Kingston ausinės, kurių mikrofonas yra nenuimamas. Nepaisant to gamintoja išlaikė tradiciją naudoti metalinės konstrukcijos rėmą. Ausų kaušeliai yra pasukami 90 laipsnių kampu, tai pravers norintiems greitai iš žaidimo pasaulio persikelti į realųjį.

Šios ausinės bus pačios pigiausios ausinės, kurias siūlys Kingston. Numatoma kaina siekia vos 50 eurų, kas yra nedaug, lyginant su kitais žaidėjams skirtais produktais. Numatoma HyperX Cloud Stinger pasirodymo data – spalio mėnuo.

Beje tai dar ne visos naujienos žaidėjams iš Kingston stovyklos. Kitais metais kompanijos produktų gamą papildys ir mechaninės klaviatūros bei pelės. Kol kas numatytas tik vienas klaviatūros modelis, turintis Cherry MX Blue perjungiklius ir klavišų apšvietimą. Tai turėtų būti gan brangus produktas, kainuojantis apie 100 eurų. Planų leisti pigesnes klaviatūras Kingston dar neturi. Deja, apie netrukus pasirodysiančias Kingston peles detalesnės informacijos neturime.

Games.lt