Panašu, kad „SanDisk“ atsisakymas tapti „Samsung“ dalimi, nors pastarieji ir siūlė už bendrovės akcijas beveik dvigubą kainą, ne sumažino, o tik padidino rinkos gigantų susidomėjimą.

Iškart po to, kai „SanDisk“ atmetė „Samsung“ pasiūlymą perleisti akcijas už kainą, lenkiančią rinkos vertę 93 procentais, „Toshiba“ vadovas pareiškė, kad jie kažin ar liks šių operacijų nuošalyje. Na o dabar sujudo ir kiti dideji – ganduose apie galimą „SanDisk“ pirkimą jau minėti „Seagate“ ir milžinas „Intel“.

Specialistų teigimu, daugiausiai diskų pasaulyje pagaminančiai „Seagate“ gali būti naudinga „SanDisk“ įsigyti žvelgiant į ateitį – joje „Seagate“ po susijungimo galėtų tapti SSD rinkos lyderiais. Be to, jie gautų ir krūvą vertintų su SSD susijusių bei „SanDisk“ priklausančių patentų. Kaip naujas žaidėjas „SanDisk“ pirkimo žaidime minimi ir „Intel“, kurie tariamai galėtų perimti bendrovę stiprindami savo pozicijas „flash“ rinkoje. Na, tai tik gandas, o specialistai jį vadina menkai tikėtinu.

Visgi norinčiųjų ir netrūkstant, „SanDisk“ perėjimas į naujų savininkų rankas gali būti komplikuotas – atmesdami dosnų „Samsung“ pasiulymą kompanijos valdytojai davė aiškiai suprasti, jog savo vertę augančioje SSD rinkoje jaučia.