Galaxy, Cebit 2006 parodoje pristatė savo vaizdo plokštes su „Zalman“ aušintuvais.

Viena iš pirmųjų vaizdo plokščių, tai Galaxy 6600GE. Nors šitą vaizdo plokšte turi standartinius dažnius, visgi „Galaxy“ teigia, kad 6600GE vaizdo plokštė „apvilkta“ „Zalman“ aušintuvu turi gerą spartinimo potencialą.

Toliau vidutinės klasės įrenginys Galaxy 6600GT su DDR3 atmintimi ir „Zalman“ aušintuvu. Vėlgi dažniai standartiniai, bet su „Zalman“ aušintuvu iš šio aparato galima pabandyti išspausti kažką daugiau.

Ir štai kaip jums patinka tokia originali masyvi aušinimo sistema (nuotrauka kairėje), palyginus ją su įprastu 7600 GT aušintuvu?

Ir štai dar vienas Galaxy GeForce 7600 GT variantas tik jau su kitokiu „Zalman“ aušintuvu. Kaip teigė patys „Galaxy“, šis „Zalman“ aušintuvas veikia labai tyliai, ir be to labai efektyviai, o tai eilinį kartą atveria gerus šansus spartintojams.

7900 GT reikalauja geresnio aušinimo, tad kompanija „Galaxy“ aprūpino šią vaizdo plokšte visiškai variniu „Zalman“ aušintuvu priešingai Al-Cu spendimui paminėtame viršuje.

Galų gale pats galingiausias „Galaxy“ variantas, tai Galaxy GeForce 7900 GTX kurį galime įsigyti jau dabar, bet reikėtų paminėti, kad kol kas ant jo uždėtas standartinis aušintuvas, bet prekiautojas pažada masyvų ir gerą aušintuvą jau artimoje ateityje.

Šaltinis: Digit-Life