Vaizdo plokščių gamintojas „Gainward“ planuoja pristatyti vaizdo plokštę su spartintu „GeForce 8800“ serijos vaizdo procesoriumi. Naujoji plokštė turėtų pasiūlyti apčiuopiamą galios skirtumą lyginant su kitais rinkoje esančiais produktais.

Turbinimui pasirinktas, žinoma, ne kas kitas, o „GeForce 8800GTS“ vaizdo procesorius. Jis bus sumontuotas į „Gainward Bliss GeForce 8800 GTS Golden Sample“ vaizdo plokštę, na o darbiniai dažniai pakelti nuo standartinių 500MHz/1600 MHz iki 550MHz/1760MHz. Anksčiau apie planus išleisti iki panašių dažnių turbintą vaizdo plokštę skelbė ir XFX. Jų turbinta plokštė su 8800 vadintis „XFX GeForce 8800 GTS XXX Edition“.

Paprastai turbintos gamykliškai vaizdo plokštės pasirodo vos ne drauge su pirmais naują vaizdo procesorių naudojančiais modeliais. Šįkart taip nenutiko, be to, sklando gandas, kad „nVidia“ partneriams kurį laiką neleido turbinti „GeForce 8800“. Panašu, kad tas metas jau baigėsi, tad tikėtina, kad greitu laiku apie planus išleisti spartintas vaizdo plokštes praneš ir daugiau bendrovių.