Maitinimo šaltinių gamintoja FSP Europos rinkai pristato naujus Raider maitinimo blokus. Tai vidutinės klasės gaminiai, tiksiantys ir nebrangioms ir pakankamai galingoms žaidėjų sistemoms. Jie jau senokai debiutavę už Atlanto, tačiau senajame žemyne pasirodė tik dabar.

Europoje debiutuoja 550W, 650W ir 750W galios modeliai. Taip pat yra sukurtas ir 450W galios blokas, tačiau šiuo metu jis yra nepristatomas. Visi modeliai turi vieną 12V liniją, kuria gali perduoti daugiau nei 90% visos savo galios. Šie blokai turi įprastą aktyvųjį PFC.

FSP Raider maitinimo blokai turi 80+ Bronze energijos efektyvumo sertifikatą Šiuos blokus aušina 12 cm skersmens ventiliatorius. Gamintojos teigimu jis pasižymi itin tyliu veikimu iki 50% apkrovimo jis skleidžia 19dB triukšmą, o pilnai apkrautas dirba 25dB garsumu.

Visi modeliai turi gan panašias jungtis. Į motininę keliauja 20 + 4 kontaktų kabelis, o procesoriui energija tiekiama 4+4 kontaktų jungtimi. 6 Sata jungčių turėtų pakakti daugeliui, tačiau trys Molex jungtys atrodo labai kukliai. Du silpnesnieji modeliai turi dvi 6+2 kontaktų jungtis, skirtas vaizdo plokštes maitinimui, o 750W modelis – keturias.

Kompanijos rekomenduojamos kainos JAV yra tokios: 550W – 90 dolerių, 650W – 100 dolerių, 750W – 110 dolerių. Tiesa, šiuos blokus parduotuvėse galima rasti ir žymiai mažesnėmis kainomis.

FSP, Games.lt