Prieš kurį laiką rašėme apie tai, kodėl privalai imti ir išmesti visus dabartinius savo kroviklius pro langą. Jei netyčia taip dar nepadarei, turi dar vieną šansą persigalvoti. Tiesą pasakius, net du!..

Pradėkime nuo to, kad FSP šiuo metu internete vykdo reklaminę akciją „Charge Of The Living Dead Device“ , bandančią įrodyti, kad įprasti pakrovėjai gana nepatogūs ir dėl to reiktų įsigyti kažką iš šios kompanijos gaminamos produkcijos. Kad lengviau būtų galima tuo patikėti, viskas bandoma papasakoti smagių komiksų pavidalu.

Jei šis šansas nepadės persigalvoti dėl savo pakrovėjo, yra dar vienas – konkursas! Taip, taip, teisingai išgirdote šį magišką žodį! Tikrai mes kartu su FSP padovanosime laimėtojams labai gerų pakrovėjų!

Norint dalyvauti šiame konkurse, reikia atsiųsti fotografiją įrodančią, jog Jūs esate verčiausi pakrovėjo. Jos gali būti įvairios – tiesiog priverskite mumis patikėti. Pavyko tai padaryti? Puiku! Tuomet atsiųsk savo nuotrauką elektroniniu paštu ndx@team.games.lt. Laisko pavadinimas – „Noriu naujo pakrovėjo“

Trijų pačių pačiausių nuotraukų autoriams bus atsiųstos dovanos – po vieną kroviklį (NBQ90 Plus, NB65 Twinkle arba NBU65 Plus) bei firminius marškinėlius (tokius kaip antrajame pavyzdyje). Taip pat šiomis nuotraukomis bus pasidalinta, skelbiant konkurso rezultatus.

Ir dar… paskutinis svarbus dalykas: nuotraukų konkursui laukiame iki liepos 22 dienos.

KONKURSAS PRATÆSTAS IKI LIEPOS 31-IOSIOS


Games.lt