Nesnaudžia ne tik nuo iššokančių reklaminių skydelių (pop-up) vartotoją saugančias technologijas kuriantys naršyklių autoriai, bet ir reklamų kūrėjai.

Prabėgo palyginti ne tiek ir daug laiko nuo „Firefox“ naršyklės pasirodymo, o virtualūs reklamos agentai jau rado būdų iššokantiems langams prasprūsti pro joje įdiegtus apsaugos mechanizmus. Daugeliu atveju tai nutinka naršant gausiai „JAVA“ bei „Flash“ elementais papuoštus puslapius. Vartotojai leidžia paleisti įskiepius nes nori susipažinti su puslapyje publikuojama informacija. Tuo tarpu įskiepiai ne tik valdo sklandų tinklapio navigacijos darbą ar atlieka kitas užduotis, bet ir ima spjaudytis iššokančiomis reklamomis. Taigi, gaunama situacija, kuomet vartotojas pats praleidžia iššokančias reklamas pro apsauginį filtrą.

„Firefox“ autoriai nesnaudžia – „Mozilla“ projekto tarnybinėje stotyje jau galima rasti padėti kovoti su tokio tipo reklamomis turintį pataisymą. Jį parsisiųsti galima iš čia. Na, veikiausiai reiktų pastebėti, jog jis šiuo metu tik bandomas ir autoriai būtų dėkingi už bet kokias pastabas.