Kino studija „Sony Pictures Home Entertainment“ ir įrangos gamintojas PNY pranešė planuojantys išleisti „Ghostbusters“ filmą, kuris bus parduodamas tiesiog 2 GB talpos USB atmintinėje. Filmams nenaujas ir daugeliui matytas, bet pirkėjų dėmesį turėtų patraukti būtent netradicinė jo pateikimo forma.

Kokiu formatu filmas bus įrašomas į USB atmintines neatskleidžiama, tačiau jau aišku, kad, tarkime, Didžiosios Britanijos rinkoje jis kainuos 30 svarų. Iš tiesų net nėra visiškai aišku, ar „Ghostbusters“ USB atmintinė bus parduodami tik D. Britanijoje, ar ir kitose šalyse.

Na, eksperimentas bet kokiu atveju įdomus. Tai pirmas kartas, kuomet filmą USB atmintinė platins ne pati kino studija, o tiesiog pardavinės įrangos gamintojas. Tarsi savotiškas malonus priedas tiems, kas rinksis kiek brangesnę atmintinės versiją su filmu. Žinoma, stulbinančios kokybės įrašas į 2GB veikiausiai netilps, bet įdomu, ar kompanijoms pavyks patraukti vartotojų dėmesį. Jei eksperimentas bus sėkmingas, jau greitu laiku tikrai sulauksime ir daugiau USB atmintinėse parduodamų dalykų.