Eurocom gaminius galima laikyti pačiais moderniausiais pasaulyje. Jie yra ypač galingi ir skirti profesionalams. Katik ši firma pristatė pažangiausius savo modelius pavadintus Panther 2.0 vardu.

Šiuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose rasime 4 – 6 branduolių Intel Core i7 arba Xeon procesorius. Ir tai ne kokios apkarpytos versijos, o tokios pačios kaip ir stacionariuose kompiuteriuose. Galėsime pasirinkti net ir Core i7 980x šešių branduolių procesorių, dirbantį 3,33 GHz dažniu.

Kompiuteriai turi nVidia firmos vaizdo plokštes. Galėsime pasirinkti iš GeForce GTX 480M, GeForce GTX 285M ir Quadro FX 3800M. Kiekviename kompiuteryje rasime net po dvi tokias plokštes. Šis Eurocom produktas yra pirmasis, naudojantis SLI technologiją.

Su darbinės atminties trūkumu Jūs tikrai nesusidursite. Kompiuteryje yra trys lizdai skirti būtent jai. Į juos galėsime statyti 2, 4 arba 8 GB talpos kaulus. Taigi iš viso galima turėti net 24 GB. DDR3 tipo darbinė atmintis gali dirbti 1333 – 1600 MHz dažniu.

Kompiuteryje yra net keturios vietos kietiesiems diskams. Į kiekviena sugrūdus 1TB talpos laikmenas išviso turėsime net 4TB. Šiame Eurocom gaminyje bus įmontuotas diskasukis sugebantis nuskaityti Blu ray diskus, taip pat įrašyti į juos informaciją.

Vaizdas bus atkuriamas 17,3 colio skersmens ekrane. Jis palaikys Full HD rezoliucija. Jame galėsime matyti 3D vaizdą. Panther 2.0 svers net 5,3 KG. Tampytis tokį svorį yra labai nepatogu. Panther 2.0 naudos labai daug energijos dėl to greitai išsikraus. Laimei galėsime nusipirkti papildomą akumuliatorių ir įsidėti jį į specialiai jam paliktą lizdą.

Pigiausia Panther 2.0 versija kainuos 3000 JAV dolerių. Brangiausios komplektacijos modelio kaina gali perlipti net 8500 JAV dolerių sumą. Nemanau, kad tai yra protinga kaina kompiuteriui.