Tu esi kairiarankis? Pasaulyje jų ape ~25%,o prekių skirtų jiems yra tikrai nedaug.Pelės beveik visos yra tik dešnerankiams.Kaip naudotis kairiarankiams žmonėms? Šis straipsnis jums apie tai pasakis,kokią pelą rinktis geriausia.

Visiems kairiarankimas siūlau isigyti nuostabią,grąžią,modernią (Dešnerankiai jums tikrai pavidės) pelę Logitech® MX™610.

Jos kaina 59,99$.
Privalumų ji turi tikrai labai daug.Keletą pabandysiu aprašyti:

2.4 GHz cordless–5X greater range

Automatiškai surandantis jūsų pelę tikrai labai dideliu atstumu (pelė gi belaidė).Šis daigtas jungiamas USB universal 2.0 jungtimi (manau ją rasime keikviename kompiuteryje).

Email and IM notification buttons

Šie du nedidukai mygtukai padės jums perskaityti e-mail laiškus ir įjungti kokią nors pokalbių programą pvz skype ar miranda…

Tilt Wheel Plus Zoom™

Šis dailus ratukas padės jums ne tik stumti interneto puslapius,bet ir priartinti foto ar puslapį.

Auto turn-off

Baterijos matuoklis kuris matuoja kiek liko baterijoje ir lemputė kuri parodo kai isjungi pc ir t.t žodžiu tai indikatorius.

Performance Laser-Tracking

Labai geras pelės jutiklis (kitaip Lietuviškai pasakyti lyg ir negalima).

Forward, Back and Volume controls

Tikrai profesonalus garso reguliatorius (Kairiarankiems kurie megsts muzika ir kai jau kaimynai pradeda rėkt neatsikelus nuo sofkutės pritildai.

Keletas įdomių faktų apie pačią kompiuterio pelę:
[li]“Logitech“ teigia, jog pelės baterijos turėtų pakakti trims mėnesiams darbo. Tai pasiekti turėtų padėti protingas kompiuterio būsenos nustatymas – jei kompiuteris yra StandBy režime ar išjungtas, pelė nesiunčia į jį signalų.[/li]
[li]MX 610, iš viso turi net 10 mygtukų. Su kompiuteriu bendrauja per į USB jungtį jungiamą imtuvėlį.[/li]

Linkiu gero naudojimo kairiarankiams !!!!