Revolution X’t maitinimo blokų serija, kurios galingiausią atstovą bandžiau ir pats, buvo tiesiog vidutiniški 80 Plus Gold efektyvumo maitinimo blokai. Būdami nei per daug geri nei per daug blogi jie labai neišsiskyrė iš bendros masės.

Debiutavus tokiems modeliams kaip Corsair RMx serija, Enermax pozicijos pradėjo silpnėti. Atėjo metas išleisti atnaujinimą. Ir jis pasirodė – tai ką tik iškepti Enermax Revolution X’t II maitinimo blokai.

Kol kas apie juos kažką pasakyti yra labai sunku. Aišku tai, kad blokas išlaikė visus plokščius kabelius, pusiau modulinį jų dizainą ir 80 Plus Gold efektyvumą. Na o kalbant apie pokyčius galime paminėti tai, kad turime 20W daugiau galios (galimos 450W, 550W, 650W ir 750W galios versijos), Nuo šiol visi kondensatoriai bus tik Japoniški, turintys 105 laipsnių temperatūros reitingą.

Blokus greičiausiai gamins CWT, kompanija, kuri juos rengė ir ankščiau. Tiesa, lieka neaišku, ar buvo modifikuota senoji platforma, ar tai jau visiškai nauji gaminiai.

Kaip atnaujinimai paveiks kainą galima tik spėlioti, tačiau jei ji pakils, konkuruoti bus gan sunku. Nes konkurencija yra labai stipri, o dabartinių modelių kainos ir taip yra gan solidžios.

Enermax, Games.lt