Viena žymiausių pasaulyje skysčiu aušinamų sistemų dalių gamintoja EK Waterblocks džiugina dar vienu bloku. Šį kartą EKWB pristato EK-FB ASUS X99 Monobloką, kuris skirtas šioms ASUS pagrindinėms plokštėms:

X99-A (USB3.1)

X99-DELUXE (USB3.1)

X99-PRO (USB3.1)

X99-S

Šis monoblokas skirtas aušinti ne tik procesorių, bet ir jo galios reguliavimo modulius (MOSFET‘s), tinkamas Haswell-E ir pasirodysiantiems Broadwell-E procesoriams iš Intel. EK-FB sukurtas bendradarbiaujant su ASUS, naudojantis galybę apdovanojimų susišlavusią EK-Supremacy EVO technologija, šis monoblokas aušina ne tik procesorių, bet ir galios reguliavimo modulius, bloke vanduo teka būtent per visas kritines vietas, kurias blokas liečia. EK-FB yra labai aukšos takos blokas, o tai reiškia, kad nereiks super galingų pompų norint juo naudotis. Monobloko griaučiai pagaminti iš nikeliu padengto elektrolitinio vario, o viršus iš acetalio arba akrilinio stiklo, priklausomai nuo varianto.

 

 
,,Nors paleidome Intel X99 serijos VRM blokus keletą mėnesių atgal – privalėjome atsakyti į klientų pageidavimus pagaminti monobloką. Monoblokai tampa labai populiariais tarp entuziastų ir mes išleisime dar du naujus monoblokus dar iki šių metų pabaigos.“ Kalbėjo Niko Tivadar, EK bandymų ir gamybos skyriaus vadovas.

EK-FB ASUS X99 monoblokai pagaminti Slovėnijoje, o juos galima įsigyti EKWB parduotuvėje arba partnerių prekybos tinkluose.