Lietuvoje jau beveik pasirodė keletas „Kingston“ naujienų. Trumpai apžvelgsime jas abi, na o tikslios kainos turėtų paaiškėti kai naujoves išvysime parduotuvių lentynose.

Pradėsiu nuo įdomesnės – nešiojamo daugialypės terpės grotuvo „K-PEX 100“. Jau vien tai, kad kalba eina ne apie USB raktą ar atminties kortelę savaime yra įdomu – ligi šiol Lietuvoje šmėžavo tik šių tipų „Kingston“ gaminiai.

65 gramus sveriantis „K-PEX 100“ skirtas laikui kelionėje ar šiaip laisvalaikiui paįvairinti. Grotuvas moka groti MP3, ASF, WMA, OGG ir WAV formato garso bylas bei atpažįsta AVI, MPEG1/2, WMV, ASF vaizdo failus. Yra ir radijo modulis, na o prie kompiuterio „K-PEX 100“ jungiasi USB 2.0 kabeliu.

Įrenginyje sumontuotas 2 colių įstrižainės 220×176 raiškos ekranas. „K-PEX 100“ gali turėti 1 arba 2 gigabaitus „flash“ tipo atminties, kurią galima praplėsti naudojant miniSD tipo korteles (prie 2 GB versijos 256 MB talpos kortelė pridedama). Atpažįstami ir .txt bei .jpg failų formatai. Darbui naudojama pakraunama ličio jonų baterija, kurios turėtų pakakti net 17 valandų darbo.

Grotuvo ilgis 9,4 cm, plotis 4,5 cm, storis 1,4 cm. Jo korpuse tūno integruotas mikrofonas bei garsiakalbis, be to, žinoma, galima naudotis ir ausinėmis. Įkeliant filmukus jie pridedama programa konvertuojami į peržiūrai „K-PEX 100“ tinkamą formatą. Įrenginys turi USB jungtį, kurios dėka muziką ir failus galima į atmintį įkelti ne tik iš kompiuterio, bet ir iš USB rakto.

Gaila, bet abiejų „K-PEX 100“ versijų kaina Lietuvos rinkai dar neaiški. Daugiau informacijos apie įrenginį rasite čia.

Antroji naujiena – daugiau jaunesniems kompiuterių mėgėjams skirtas USB raktas „DataTraveler Mini Fun“. Žaismingos korpuso formos rakto spalva priklauso nuo talpos: 256 MB – oranžinė, 512 MB – mėlyna, 1 GB – geltona.

„DataTraveler Mini Fun“ viduje pirkėjų laukia du maži ir linksmi žaidimai – „Magic Vines“ ir „Atlantis“.

„DataTraveler Mini Fun“ kaina taip pat turėtų paaiškėti artimiausiu metu.