Šiek tiek nugalėtojų skelbimą didžiąjame FSP ir Games.lt konkurse užvilkinome, bet tik dėl to kad būtų įdomiau. Sistemų sąrašas matomas čia, o balsavimo rezultatai čia. Ir taip daug laiko užtempęs dar labiau nevilkinu bei skelbiu nugalėtojų sąrašą.

Pirmoji vieta, visa garbė ir šlovė, FSP marškinėliai ir 400Lt vertės Aurum CM 650 maitinimo blokas Jūsų sprendimu atitenka vartotojui G3raZ, už šią GTX Titan plokšte apginkluotą sistemą:

Antrąją vietą paskyrite vartotojui CheYtaC, jau turinčiam vieną FSP maitinimo bloką. Jam atiteks, didžiausios ovacijos, taip pat FSP marškinėliai ir Raider 650 maitinimo blokas:

Trečiąją vietą užemė net du dalyviai, o prizas liko tik vienas. Jį išsiaiškinome naudodamiesi Random.org sistemos pagalba. Pasak jos, gauti FSP Raider 650W maitinimo bloką nusipelnė baltais Enermax’ais apsiginklavęs Games.lt narys kreatyv:

Dešimtąją vietą surinkusi vos vieną balsą gavo sistema, kurios savininkas Momis. Tiesa sakant aš ir pats tikėjausi kad už šią sistemą bus aktyviau balsuojama. Bet tai dar nereiškia, kad jis negaus maitinimo blokų. FSP biure surengtoje apklausoje jis buvo pats geriausias tarp į trejetuką nepatekusių sistemų. Pasak FSP atstovų iki pilnos laimės sistemoje pritrūko tik jų gamybos maitinimo bloko. Dėl to ją papildys Raider 550 maitinimo blokas.

Marškinėlius ir skambias Jūsų ovacijas už patekimą į finalinį etapą gauna Afenix, cepukas, Esmis, martini9620 ir polasss.

Facebook konkurse vietoj penkių marškinėlių pralošėme šešis! Šiuos marškinėlius laimėjo:

Augustinas Kasinskas
Marius Akucevičius
Justas Katkevičius
Herikas Kavaliauskas
Jonas Skalauskas
Tomas Kovarskas

Jie turėjo gauti Facebook žinutę, pranešančią apie laimėjimą. Ji, kartu su nurodymais ką daryti, bus matoma šiame aplanke. Pagrindinio konkurso laimėtojams reiktų pasitikrinti elektroninius pašus, ten jau nusiuntėme kaip atsiimti prizus. Dėmesio – atsakyti mums privalote per dvi saaites, kitaip prizai bus išdalinti kitiems laimėtojams (kurie to trindami rankas tik ir laukia)

Games.lt ir FSP dėkoja visiems dalyviams už norą tapti šio konkurso pretendentais. Na o nieko negavusiems siūlau nenusiminti ir laukti naujų mūsų konkursų!