Būsiu atviras – FSP konkurso metu jaučiausi kaip universiteto dėstytojas. Visa dvi savaites sulaukiau gan mažai Jūsų sistemų nuotraukų. Tačiau kaip paskutinę dieną pradėjo visi siųsti masiškai savo nuotraukas, kaip studenčiokai nešdami semestro darbus dėstytojams, tai per maža nepasirodė.

Iš viso sulaukėme 33 pretendentų laimėti  FSP įsteigtus prizus, 12 iš jų savo darbus atsiuntė tik paskutinę dieną. Džiugu, jog padarėme gerą darbą Lietuvos kompiuterijai ir privertėm Jus išsivalyti dulkes ir susitvarkyti laidų raizgalynes. Net keista kad kai kurie dalyviai tai pamiršo padaryti ir būtent dėl to jie nepateko į šį etapą.

Kaip ir minėjau konkurso sąlygose išrinksime 10 gražiausių sistemų, kurios pateks į kitą etapą tik va iškilo klausimas, ką daryti, jei ten būti yra vertos 15 sistemų? Atmesti paskutines penkias sistemas buvo labai sunku, bet tokios jau taisyklės. Jei matote čia savo geležį – reiškia bent marškinėlius jau tikrai turite!

Dabar prašome apžiūrėti sistemas ir išrinkti gražiausią. Norint išvengti galimų sukčiavimo atvejų balsouti leisime tik šiandien (birželio antrąją):

1. Baltai šviečiantys trys Enermax Custer ventiliatoriai atrodo išties įspūdingai. (autentiškumo patvirtinimas matomas kitoje mums atsiųstoje nuotraukoje):


_________

2. Antec Nine Hundred korpuse sumontuota pakankamai graži sistema:


__________

3. Viena iš daugelio sistemų glūdėjusi vidutinės klasės Thermaltake korpuse, nors kitos buvo labai panašios, vis dėl to geriausiai atrodė ši:


_________

4. Enermax Ostrog korpusas su išimamu HDD narvu ir tvarkingai išvedžiotais kabeliais: [Dalyvis diskvalifikuotas]


_________

5. Jei nustebote pamatę devynis Enermax Vegas ventiliatorius šone, žinokite kad išviso jų yra net šešiolika. Viduje – 2x GTX 670 pakeisianti GTX Titan:

_________

6. Koks gi kompiuterių grožio konkursas be Asus Sabertooth Z77 motininės plokštės? Gal paprastą 600W Aurum, laimėjimo atveju, pavyks pakeisti 650W galios modaliniu?:


_________

7. Graži sistema erdviame bei tvarkingame korpuse. Teigiamai nuteikia visi komponentai, kurie atrodo labai subalansuotai, nei ko pridėt, nei atimt. Tai jau trečias kompiuteris su gražiaisiais Enermax apšvietimo efektais:


_________

8. Vienas geriausiai modifikuojamų korpusų Antec Lan Boy Air ir dar viena Asus Sabertooth pagrindinė plokštė. Viena iš ne daugelio čia patekusių AMD sistemų:


_________

9. Pakankamai graži Thermaltake v9 korpuse esanti sistema, turinčiame gražų didelį langą:


_________

10. Nors sistema yra neįmantriame korpuse, viskas atrodo labai gražiai bei tvarkingai. Gal būt grožis iš tiesų ir slypi paprastume:


____________________________

Jūsų balsų laukiame tik iki šiandienos vidurnakčio, tad paskubėkite balsuoti! Tai galite padaryti pagrindinio puslapio kairėje pusėje arba tiesiog čia. Draudžiama atskleidinėti kas yra kurios nors iš sistemų savininkai.

Primename, kad prizinis konkurso fondas viršija 1000 litų. Laimėtojas gaus FSP Aurum CM 650 maitinimo bloką, antros trečios vietos prizininkai – tokios pat galios FSP Raider’ius. FSP išrinks jai labiausiai patikusią sistemą ir jos savininką apdovanos 550W galios Raider bloku.

O jei norite dar kažką laimėti primename, kad Facebook konkursas, kuriame taip pat galite gauti daug šaunių prizų vis dar vyksta vis dar vyksta!

Games.lt