DFI pristatė technologiją „Dual Xpress Graphics“ kuri turėtų tapti gelbėjimosi ratu vartotojams, norintiems prie vieno kompiuterio jungti keletą monitorių.

„Dual Xpress Graphics“ valdo pagrindinėse DFI plokštėse „LANParty NF4 SLI-DR“ bei „LANPartyUT NF4 SLI-D“ esančius „PCI Express“ tipo lizdus taip, kad vieną vaizdo plokštę įstačius į 16x „PCI-E“, o kitą – į 2x „PCI-E“ galima prie kiekvienos iš jų prijungti po monitorių. Abu monitoriai rodys tą patį vaizdą. Jei naudojamos vaizdo plokštės turi keletą vaizdo išvesties jungčių (pvz., DVI ir VGA, DVI ir DVI), prie jų taip pat galima prijungti po monitorių, tad maksimalus vienu metu veikiančių monitorių skaičius gali pasiekti 4. Galimos pačios įvairiausios konfigūracijos – pavyzdžiui, galima jungti du monitorius ir prie vienintelės vaizdo plokštės.

Šauniausiai, be abejo, kad šiam rezultatui pasiekti nereikia nieko papildomo ar brangaus – keletą vaizdo išvesties jungčių šiais laikais turi dažna vaizdo plokštė. Žinoma, reik tik DFI pagrindinės :), tačiau gali būti, jog ir tai greit nebus privaloma – bendrovė derasi su kitomis pagrindines plokštes gaminančiomis kompanijomis dėl „Dual Xpress Graphics“ technologijos licencinio platinimo.