Deepcool daug laiko specializuojasi aušintuvų gamyboje ir yra viena svarbiausių jos rinkos žaidėjų, kadangi ruošia aušintuvus ne tik sau, bet ir kitoms kompanijoms. Prieš mėnesį Deepcool atvertė naują lapą kompanijos istorijoje, pristatydama pirmuosius istorijoje savo kompiuterių korpusus. O dabar atėjo ir maitinimo blokų eilė.

Šiandien dienos šviesą išvydo Deepcool DQ750 – pirmasis kompanijos maitinimo blokas. Keista, tačiau pristatoma ne visa maitinimo blokų linija su skirtingos galios modifikacijomis, o tik pavienis 750W modelis. Tikėtina, kad kitų galių modifikacijos bei kitokie modeliai pasirodys ateityje.

Maitinimo šaltinis pasižymi 80+ Gold efektyvumo standartu, Europietiškuose tinkluose garantuojančiu bent 88 – 92 procentų efektyvumą esant 20 – 100 procentų apkrovai. Bloką aušina 14 centimetrų ventiliatorius su mėlynu LED apšvietimu, kuris esant mažesnei nei 30 procentų apkrovai nesisuks ir taip nekels jokio triukšmo.

Kaip ir įprasta tokio kalibro gaminyje visi vaizdo plokščių Molex ir Sata kabeliai bus atjungiami. Tiek atjungiami tiek fiksuoti kabeliai turi plokščiojo tipo laidus, o vien tik tokio tipo kabeliais pasižyminčių maitinimo blokų rinkoje kol kas dar yra labai mažai. Jie netrikdys oro cirkuliacijos dėžės viduje, lengvai slėpsis net ir pigiuose korpusuose, o ir vizualiai atrodys labai dailiai.

Maitinimo bloko gamyba rūpinasi gerai žinoma blokų gamintoja CWT, kuri savo gaminius parduoda po daugelio didžiųjų prekinių ženklų vardais. Bloke yra naudojama jos aukštesniosios klasės PUQ-G platforma. Deja, pateikiamas apsaugų sąrašas yra labai kuklus – tik bazinės OVP/ SCP/ OPP apsaugos.

Pasirodymo parduotuvėse data nėra atskleidžiama, bet juos ten galime pamatyti jau visai netrukus. Kaina taip pat nėra atskleidžiama, tačiau manau neprašausiu, sakydamas kad už tokį bloką gamintojas gali reikalauti 400 +/-50 litų.

Deepcool, Games.lt