Garsi korpusų gamintoja Cooler Master į pasaulį išleidžia naują savo gaminį – Elite 120 kompiuterio dėžė. Nors ji išoriškai ir yra labai maža, joje gali sutilpti visi naujausi komponentai, garantuojantys gerą kompiuterio galią. Taigi nors korpusas primena silpną HTPC, jame gali slėptis galingas žaidimams skirtas galiūnas.

Naujasis Cooler Master korpusas yra 40,1cm ilgio, 20,7cm aukščio ir 24 cm pločio. Taigi jis yra maždaug tris kartus mažesnis už standartines kompiuterių dėžes. Į jį yra montuojamos kompaktiškosios Mini ITX formato pagrindinės plokštės. Korpusas pasižymi laidų slėpimo galimybe – juos galima „pakavoti“ po korpuso rėmu.

Daugumai tokio dydžio korpusų yra skirti specialūs mažesni energijos šaltiniai. Jų pasirinkimas yra pakankamai mažas, o komponentams tiekiama galia – labai nedidelė. Cooler Master pasirūpino, jog naujajame kompanijos gaminyje galėtumėme naudoti įprasto ATX formato energijos šaltinius, kurie yra ne ilgesni nei 18 centimetrų.

Taip pat Cooler Master inžinieriai pasirūpino, kad jame galėtumėme naudoti dideles grafikos plokštes. maksimalus jų galimas ilgis – 34,3 centimetrai. Taigi nesunkiai įtalpinsime tokią plokštę kaip nVidia GeForce GTX 690 ar netrukus pasirodysiančią AMD Radeon HD 7990. Deja maksimalus leidžiamas procesoriaus aušintuvo aukštis nėra didelis – vos 6,5 cm, tad galėsime naudoti tik su procesoriais komplektuojamus arba itin žemo profilio aušintuvus.

Cooler Master korpuse gali tilpti vienas 5,25 colių formato įrenginys bei trys 3,5 colio dydžio analogai. Priekinėje panelėje randame ne tik dvi įprastas antrosios kartos USB jungtis bet ir naująją USB 3.0 jungtį. Korpuso aušinimu rūpinasi vienas 80mm bei vienas 120mm ventiliatorius. Norintys daugiau galės naudoti dar vieną 120 mm dydžio ventiliatorių.

Cooler Master planuoja Elite 120 korpusą į prekybą išleisti šio mėnesio pabaigoje. Numatoma, jog Europoje jis kainuos 45 eurus. Tai pakankamai nedidelė kainą už korpusą, kuriame sujungtas kompaktiškas dydis bei galingų komponentų palaikymas. Taigi Cooler Master Elite 120 yra pakankamai geras pasirinkimas norintiems turėti galingą, bet mažai vietos užimančią sistemą.

Cooler Master, Games.lt