Mechaninę pilno dydžio klaviatūrą, turinčią RGB apšvietimo efektus įsigyti galima už daugiau nei 100 eurų. Tačiau naujoji Alfawise klaviatūra šturmuoja naujas kainų žemumas ir ieško žaidėjų, kuriems svarbiausia yra kuo aukštesnis kainos ir funkcionalumo santykis.

Klaviatūra turi Outemu Blue mechaninius perjungiklius. Tai yra pigesni analogai populiariesiems Cherry MX Blue perjungikliams. Į klaviatūros profilį yra įrašyti įvairūs dinaminiai apšvietimo efektai, tokie kaip nuo paspausto mygtuko vilnijanti banga, besisukantis spalvų ratas ir t.t.

Tai paprastai nebūdinga nebrangioms klaviatūroms, tačiau Alfawise v2 turi 5 papildomus klavišus, kuriuos galima paskirti specialių funkcijų atlikimui. Kitas dalykas, nebūdingas ekonominės klasės produktams – dedikuotų media valdymo mygtukų buvimas. Garsumo lygis, kaip ir aukščiausios klasės klaviatūrose, valdomas ne mygtukais o sukiojamu cilindriuku.

Ši klaviatūra kainuoja vos 40 eurų ir jeigu neklystu, tai yra pati pigiausia pilno dydžio mechaninė klaviatūra, turinti reguliuojamus RGB apšvietimo efektus. Dėl to taupančių žaidėjų, ieškančių geriausio kainos ir kokybės santykio, tarpe, tai turėtų būti itin populiarus produktas.