„Logitech” pristatė dar tris naujus gaminius. Pirmasis produktas – „Logitech QuickCall USB” įrenginys skambinimui internetu. Antrasis – „Logitech Cordless Internet Handset” telefonas visiškai pakeičia tradicinį namų telefoną, o internetu skambinti tampa įmanoma iš bet kurios namų vietos. Trečiasis – belaidis „Logitech Cordless Headset for PC and Mobile Phones” ausinių ir mikrofono įrenginys veikia ir su „Bluetooth” technologiją turinčiais mobiliais telefonais, ir su kompiuteriu.

„Logitech QuickCall USB” įrenginys skambinimui internetu

Sparno formos „Logitech QuickCall USB” įrenginyje įmontuoti du mikrofonai, leidžiantys girdėti net ir labai silpną šnabždesį. Įrenginyje taip pat įdiegta „Logitech RightSound” technologija, panaikinanti aido efektą. Jei reikia konfidencialumo, prie įrenginio galima prijungti ausines. Įrenginys prie kompiuterio jungiamas per USB lizdą, todėl jam nereikia papildomos energijos.

„Logitech QuickCall USB” įrenginyje įmontuoti atsakymo į skambutį ir garso reguliavimo mygtukai. Naudojantis komplekte esančia programine įranga „Logitech CallCentral”, telefoną galima visiškai suderinti su pokalbiams naudojama programine įranga.

„Logitech QuickCall USB” įrenginys Europoje pasirodys gruodžio mėnesį. Siūloma mažmeninė produkto kaina- 99,99 eurai.

Telefonas „Logitech Cordless Internet Handset”

Naujasis „Logitech” telefonas leidžia naudotis „Skype” taip, kaip ir įprastu namų telefonu. Stilingas belaidis įrenginys nepriekaištingai veikia 50m spinduliu. Spalvotas LCD ekranas atvaizduoja visus „Skype” kontaktus, suteikia priėjimą prie „Skype” balso pašto dėžutės, jame taip pat yra paskutinių priimtų/rinktų numerių registras.

Papildomos telefono funkcijos: garsiakalbio režimas, klaviatūros apšvietimas ir skambučio tono pasirinkimo galimybė. Kartu su stotele „Logitech Cordless Internet Handset” galima laikyti bet kuriame kambaryje – su kompiuteriu telefonas belaidžiu būdu išlieka sujungtas per USB siųstuvą.

„Logitech Cordless Internet Handset” Europoje pasirodys spalio pradžioje. Siūloma mažmeninė produkto kaina- 99,99 eurai.

„Logitech Cordless Headset for PC and Mobile Phones”

Universalus belaidis „Cordless Headset for PC and Mobile Phones” ausinių ir mikrofono įrenginys veikia ir su kompiuteriu, ir su mobiliuoju telefonu. Tai derinys keliaujantiems, nes kartu komplektuojamas su kompiuteriu jungiamas USB imtuvas, be to, šis įrenginys gali būti suporuotas su bet kuriuo „Bluetooth” technologiją turinčiu mobiliuoju telefonu. Įrenginys veikia maždaug 10m spinduliu, o integruotas mygtukas leidžia priimti ar atmesti kvietimus.

„Logitech Cordless Headset for PC and Mobile Phones” įrenginys Europoje pasirodys spalio pradžioje. Siūloma mažmeninė kaina- 99,99 eurai.