Tęsiasi manevrai prekybos dainomis internetu rinkoje. Kaip žinia, joje dominuoja beveik 90% visų internetinių muzikos pardavimų atliekantys „Apple“. Konkuruoti bandys „Microsoft“, drauge su „Zune“ serijos grotuvais pristatydami „Zune Marketplace“ parduotuvę. Ir ne tik jie – svetainė „Best Buy“, „RealNetworks“ bei „SanDisk“ drauge taip pat ketina pasiūlyti alternatyvą „iTunes“.

Ji vadinsis „Best Buy Digital Music Store“ bei bus orientuota į „SanDisk“ grotuvų turėtojus. Itin reklamuojamas naujoje parduotuvėje turėtų būti ne mažiau naujas „SanDisk Sansa e200R Rhapsody“ grotuvas. „Best Buy Digital Music Store“ parduodamos dainos turės autorių teisių apsaugos mechanizmą, na o kainuos 0,99 JAV dolerio už dainą arba 14,99$ už neribotą mėnesio trukmės naudojimąsi.

„Best Buy“ yra viena populiariausių tinklo parduotuvių, tad neabejojama, kad bent jau JAV prekybos dainomis pradžia dėmesį patrauks. Tuo tarpu likusioje pasaulio dalyje kažin ar „Best Buy Digital Music Store“ bus labai susidomėta. Na, bet tai tik mano nuomonė.