Informacinių technologijų kompanijos „Lenovo“ Lietuvos skyrius garsiausiai Lietuvos šokėjų ant ledo porai Povilui Vanagui ir Margaritai Drobiazko dovanojo nešiojamuosius kompiuterius „ThinkPad T43“ ir „ThinkPad X41“.

Tikimasi, kad naujausios technologijos ne tik padės turiningai praleisti laisvalaikį ar bet kuriame pasaulio taške gauti pačią naujausią informaciją, tačiau ir suteiks naujų galimybių virtualioje erdvėje kurti pasirodymų choreografiją, derinti garso takelį. Pasak „Lenovo“ atstovybės Lietuvoje vadovo Andriaus Skunčiko, dovana Lietuvos olimpine viltimi vadinamiems šokėjams – tai ir sveikinimas su Europos čempionate iškovota bronza, ir geriausių norų linkėjimas, ruošiantis Turino žiemos Olimpinėms žaidynėms.

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, priimdami „Lenovo“ dovaną, džiaugėsi, kad žiemos sportas Lietuvoje vis dažniau sulaukia privačių rėmėjų dėmesio: „Malonu, kad mūsų gerbėjų palaikymą, be kurio neįsivaizduojamos nei pergalės, nei pats sportas, papildo ir rėmėjai. Tai reiškia, kad žmonės Lietuvoje mumis tiki, linki mums sėkmės ir laukia mūsų pergalių. Esame nepaprastai dėkingi už šį palaikymą. Dėkojame savo rėmėjams, norintiems prisidėti prie mūsų pasiruošimo. Tai išties suteikia daugiau jėgų ir pasitikėjimo.“

Povilui Vanagui įteiktas „ThinkPad T43“ nešiojamasis kompiuteris, kuris skirtas maksimalaus kompiuterio funkcionalumo kelionėse reikalaujančiam vartotojui, tuo tarpu Margarita Dorbiazko naudos „ThinkPad X41“ nešiojamąjį kompiuterį, vadinamą lengviausiu ir grakščiausiu „Lenovo“ modeliu.

„Lenovo“ Tarptautinio Olimpinio komiteto TOP (angl. The Olympic Partner) partnerių programoje dalyvauja nuo 2004 metų. Kompanija vasario 10 dieną prasidedančioms Turino olimpinėms žaidynėms aprūpinti pateiks beveik 400 tarnybinių stočių, 5 tūkstančius stalo kompiuterių, 600 nešiojamųjų kompiuterių, 600 spausdintuvų, beveik 5 tūkstančius monitorių (įskaitant lietimams jautrius, LCD ir įprastus monitorius). Šį techninį ūkį visą mėnesį prižiūrės 543 inžinieriai.