Pasaulinė įrangos skaitmeninėms pramogoms kūrėja „Creative“ parodoje „IFA“ pristatys naujausius savo produktus, tarp kurių – MP3 grotuvai, jų priedai, garso sprendimai kompiuteriams, garsiakalbių sistemos. Didžiausia vartotojams skirtos elektronikos paroda „IFA“ vyks šių metų rugpjūčio 31 – rugsėjo 5 dienomis Berlyne, Vokietijoje.

Parodoje pristatydama idėją „Vien tik muzika … spalvotai“ („Pure music… in color“), „Creative“ lankytojus supažindins su naujomis ir dar didesnėmis MP3 grotuvų „ZEN“ galimybėmis. Taip pat bus demonstruojami inovatyvūs technologijos „X-Fi“ sprendimai, kurie pagerina MP3 muzikos klausymąsi.

Aplankius „Creative“ stendą bus galima susipažinti ir su „iPod“ grotuvams skirtų priedų spektru „Made for iPod“, naujausiomis garsiakalbių sistemomis ir ausinėmis bei naujais „SoundWorks“ radijo imtuvais.

Praėjusiais metais paroda „IFA“ sulaukė 1049 dalyvių, ją aplankė daugiau kaip 212 tūkst. žmonių. Apie šią parodą pranešė per 6 tūkst. žurnalistų 74 šalyse. „IFA“ yra skirta šios srities ekspertams ir vartotojams, didmeniniams ir mažmeniniams pardavėjams. Joje pristatomi naujausi vartotojiškos elektronikos, informacinių ir komunikacijos technologijų produktai.