Mūsų šalyje parduodamų MP3 grotuvų gretas papildė naujas „Creative“ produktas – „MuVo Mix“. Kol kas pasirodė tik apie 140 litų kainuojanti 512 MB talpos jo versija, bet greitu laiku galima tikėtis ir kitų talpų modelių pasirodymo.

Vizualiai „MuVo Mix“ lyg ir nelabai skiriasi nuo kitų „MuVo“ serijos grotuvų – naudojama flash apimtis nedideliame korpuse, ant kurio paprasčiausiai sudėti valdymui reikalingi mygtukai. Grotuvas sveria 39 gramus bei darbui naudoja vieną AAA tipo baterija. Ji dedama į tamsiąją „MuVo Mix“ dalį. Skelbiama, kad vienos baterijos turėtų pakakti 15 valandų nepertraukiamo muzikos klausymo.

Prie kompiuterio (prireikus įmesti dainas ar šiaip duomenis) grotuvas jungiasi jį perskyrus į dvi dalis. Šviesios spalvos dalis nusiima, atsidengia USB jungtis. Jei grotuvas naudojamas tik kaip USB raktas, o taip kartais nutinka, tamsios spalvos jo dalies, kurioje tūno baterija, galima ir nesinešioti – duomenims pernešti pakaks ir nedidukės dalelės su USB jungtimi.

„MuVo Mix“ turi „Shuffle Mix“ funkcija, kuri atsitiktine tvarka groja atmintyje įrašytas dainas. Tokiu būdu gauname tarsi savą radijo stotį – LCD ekrano nėra, bet grojant muziką atsitiktinai, jo ir nelabai reik. Šią koncepciją sėkmingai naudojo „Apple“ saviškiame „iPod Shuffle“ MP3 grotuve.

Daugiau informacijos apie „Creative MuVo Mix“ rasite bendrovės [url=“http://www.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=215&product=13601
„]tinklapyje[/url].