Garsi kompiuterinės įrangos gamintoja Corsair, kuri ir taip turi vieną didžiausių aušinimo skysčiu sistemų asortimentą rinkoje. Nepaisant to, kompanija į prekybą išleidžia dar du naujutelaičius modelius. Jie iš daugelio parduotuvėse siūlomų modelių išsiskirs savo dydžiu.

Įprastai aušinimo skysčiu sistemos turi radiatorių, kuris montuojamas į 120 milimetrų skyles ir prie jo tvirtinami tokio paties dydžio ventiliatoriai. Na o Corsair nusprendė, kad to yra maža, ir pristato didesnius aušintuvus H90 ir H110. Jie turės 140mm aušintuvus bei bus tvirtinami prie atitinkamo dydžio skylių.

Corsair H90 aušintuvas turi tik vieną ventiliatorių, antroje jo pusėje nerandame antrojo, ko buvo galima tikėtis iš tokios klasės gaminio. Nors naujų sistemų paviršiaus plotas padidėjo, radiatoriaus plotis nėra labai didelis – jis tesiekia 27 mm.

Na o Corsair H110 aušinimo sistema turi dvigubo ilgio radiatorių. Dėl to jo montavimui reikės dviejų, šalia esančių skylių, skirtų 140mm ventiliatoriams. Šio aušintuvo radiatorius yra dviem milimetrais storesnis už H90 sistemoje esantį analogą.

Aušintuvai yra tinkami sistemoms, turinčioms AMD AM2, AM3, AM3+, FM1, FM2 ir Intel LGA 1155, LGA 1156, LGA 1366, LGA 2011 centrinio procesoriaus lizdus. Corsair H90 pirkėjai turėtų patikrinti ar turi laisvų 140 milimetrų skylių, o H110 aušintuvui reikėtų dviejų tokių esančių šalia viena kitos.

Naujieji aušintuvai jau yra pateikti Corsair produkcijos platintojams. Gamintoja už H90 modelį tikisi gauti 100 JAV dolerių, o už H110 – 130 dolerių. Be abejo, Lietuvoje kainos bus šiek tiek didesnės.

Corsair, Games.lt