Garsi kompiuterių korpusų gamintoja Cooler Master pristato naująjį Storm Stryker korpusą. Tai gigantiška kompiuterio dėžė, į kurią tilps net ir patys didžiausi kompiuterių komponentai. Be to dėl savo unikalaus dizaino baltos spalvos dėžė tikrai išsiskirs iš pilkos masės.

Naujasis Cooler Master specialistų kūrinys yra tikrai didelis – jo matmenys siekia 250.0 x 605.6 x 578.5 mm. Į Full Tower tipo korpusą galima įdėti ne tik paprastąsias Micro ATX ir ATX motinines plokštes, bet ir didžiąsias XL ATX. Korpusui nebaisios net ir didžiausi komponentai – į jį galėsime įdėti procesoriaus aušintuvą, kurio aukštis siekia 18,6 cm bei 32,2 cm ilgio vaizdo plokštes.

Priekinėje korpuso dalyje yra po dvi USB 2.0 ir USB 3.0 jungtis. Storm Stryker turi aušintuvų greičių valdymo galimybę. Jame taip pat yra 2,5 colio dydžio kietųjų diskų dock’as. Šoninėje korpuso dalyje yra didelis langas, per kurį galėsite matyti jo vidų.

Naujasis Cooler Master gaminys turi devynis 5,25 colio įrenginiams skirtus lizdus, kurie patogumo dėlei gali būti pasukti. Į aštuonis iš jų galima įmontuoti 3,5 diskams skirtą narvą, o montuojant 2,5 colio dydžio bendras tokių diskų skaičius gali siekti net trylika.

Priekinėje dalyje yra sumontuoti du 14 cm dydžio ventiliatoriai, dar vienas toks pat sukasi gale. Visšutinėje dalyje sutinkame didelį 20 cm skersmens aušintuvą. Apačioje yra vietos dar dviems 12 cm ventiliatoriams. Šis korpusas bus tinkamas net ir pačioms pažangiausioms aušinimo skysčiu sistemoms.

Detaliau su šio karpuso savybėmis galite susipažinti TechPowerUp parengtoje apžvalgoje bei Overclock3D video pristatyme. Cooler Master Storm Stryke jau pasirodė Europos kompiuterių parduotuvėse. Už šį dičkį teks sumokėti pakankamai nemažą sumelę – 142 eurus.

Cooler Master, Games.lt