Asmeniniai kompiuteriai būna įvairių dydžių: nuo į vieną ranką telpančių mažylių iki didelių, entuziastams skirtų dėžių. Cooler Master gamą papildo HAF XM gigantas, skirtas žaidėjams.

Šio milžino matmenys yra 252 x 530 x 579 mm, jis sveria net 10,5 kg. Į HAF XM dėžę sutalpinsime ne tik įprastas bet ir itin dideles E-ATX pagrindines plokštes.Midi  Tower standarto korpusas bus pakankamai didelis naujausiems komponentams bei pažangiausioms aušinimo sistemoms.

Aušinimo mėgėjai džiaugsis net iki 280 mm ilgio aušinimo vandeniu sistemos radiatoriaus palaikymu. Gražaus sprendimo ieškantys vartotojai rinksis korpusą su dideliu langu, o vėsumui pirmenybę teikiantys pirkėjai rinksis variantą su šone įmontuojamais ventiliatoriais. Čia bus galima montuoti du 140 mm arba vieną 200 mm skersmens milžiną. Priekyje bus 200 mm skersmens aušintuvas su raudonu apšvietimu. Gale orą išpučia  140 mm skersmens ventiliatorius, o viršuje vienas 200 mm skersmens.

Priekinėje dalyje yra dvi įprastos audio jungtys bei net keturios USB jungtys, dvi iš jų – naujojo USB 3.0 tipo. Korpusas turi tris 5,25 colio įrenginiams bei net aštuonis 3,5 colio įrenginiams skirtus lizdus. Du iš jų turi išėjimą į priekinę panelę. Dar vienas lizdas skirtas 2,5 colio įrenginiams.

Detaliau su korpuso savybėmis galite susipažinti apžvalgose:

BenchmarkReviews
HardwareCanucks
HiTechLegion
TechPowerUp

Cooler Master HAF XM korpusas jau pasirodė prekyboje. Jo kaina yra 99 JAV doleriai + valstybės pridedami mokesčiai.

Cooler Master, Games.lt