Ne paslaptis, kad beveik visi PSU yra kilę iš tos pačios vietos – Kinijos. Tiek Codegen, tiek Seasonic yra gaminami tame pačiame mieste, tad pagal pagaminimo vietą skirstyti maitinimo blokus į gerus ir blogus nepriimta ir visiškai neefektyvu.

Neseniai pristatytas moderniausias Cooler Master maitinimo blokas Masterwatt Maker 1200 kainuoja 449 JAV dolerius. Jis turi visas moderniausias savybes – 80 Plus Titanium efektyvumą, skaitmeninį valdymą bei monitoringą, pusiau pasyvų veikimą ir t.t.

O dabar Cooler Master pristatė ir Masterwatt Maker 1200 MIJ. MIJ šiuo atveju reiškia „Made in Japan“. Blokas kurtas ir rinktas nebe Enhance inžinierių pastangomis, o Japonijos kompanijoje Murata. 80 procentų bloko komponentų taip pat pagaminti Japonijoje. Jis kainuoja net 999 JAV dolerius.

Masterwatt Maker 1200 MIJ siūlo pačią geriausią surinkimo kokybę visoje maitinimo blokų rinkoje, to nepaneigs niekas. Elektros tiekimo parametrai yra vieni geriausių rinkoje, geresni nei įprasto Masterwatt Maker 1200, tačiau negalime sakyti, kad blokas jais lenkia dvigubai pigesnius konkurentus.

Dėl to labai abejotina, ar verta mokėti dvigubai vien už idealią surinkimo kokybę. Tai dar vienas pavyzdys, kad kinai moka pagaminti ne ką prastesnius produktus, tačiau tai sugeba padaryti žymiai pigiau.

CoolerMaster, Games.lt