Ką tik aprašėme naujai pristatytą Gigabyte Ultra Durable 5 technologiją. Ji optimizuoja centrinio procesoriaus veikimo stabilumą ir efektyvumą. Na o dabar kompanija pristato ir pirmąją motininę plokštę Z77X-UP7, palaikančią šią technologiją. Jos specifikacijos tikrai pritrenks net ir daug ko mačiusius vartotojus.

Ši plokštė turi LGA 1155 centrinio procesoriaus lizdą. Ji yra suderinama su Intel Sandy Bridge ir Ivy Bridge centriniais procesoriais. Pagrindinis Gigabyte Z77X-UP7 plokštės akcentas – net 32+4 fazių maitinimo sistema. Ji užtikrins geriausias energijos tiekimo procesoriui galimybes. Taigi šią motininę plokštę pamėgti turėtų ekstremalaus spartinimo mėgėjai.

Kitos plokštės specifikacijos yra ne ką prastesnės. Ji palaiko SLI ir Crossfire daugelio grafinių branduolių naudojimo technologijas. Galinėje sienelėje randame DVI, HDMI, DisplayPort, ir D-Sub vaizdo išėjimus.

Plokštėje yra šešios SATA III, keturios SATA II bei viena mSATA jungtis. Gigabyte Z77X-UP7 taip pat turi ir šešias galines USB 3.0 jungtis bei keturis į priekinę korpuso dalį keliaujančius analogiškus išėjimus. Naujoji pagrindinė plokštė į prekybos taškus iškeliaus artimiausiu metu.

Daugiau naujienų iš Computex 2012 parodos

TechPowerUp, Games.lt