Vaizdo plokščių gamintoja Club 3D pristato naują vaizdo plokščių seriją, kuriai bus priskiriami AMD Radeon HD 7000 serijos gaminiai. Poker Series gaminiai patiks entuziastams, ieškantiems itin pažangios vaizdo plokštės, turinčios gerą aušinimo sistemą bei dideles spartinimo galimybes.

Poker Series gaminiai turi modifikuotą PCB. Tai leis efektyviau išnaudoti energiją ir dėl didelių spartinimo galimybių pasiekti aukštus darbinius dažnius. Plokštės apginkluotos galingais CoolStream serijos aušintuvais, turinčiomis itin efektyvų radiatorių. Ant Radeon HD 7800 šeimos plokščių rasime vieną ventiliatorių, o HD 7900 serijos atstovai jų turės net po du.

Poker Series gaminiai bus suskirstyti į keturias kategorijas. Royal Queen serijos plokštės dirbs įprastiniais dažniais. Royal King atsovai bus šiek tiek spartesni, nes jų branduolys dirbs 50 MHz greičiau nei įprastinėje plokštėje. Na o Royal Ace kortos bus pačios sparčiausios, nes dirbs pačiais aukščiausiais dažniais. kad ir kaip ten bebūtų tokias plokštes spartinti bus vienas malonumas, tad dažnius pasikelti galėsime ir patys. Jocker Card serijos plokštės bus ribotos serijos leidiniai su tam tikrais privalumais, pavyzdžiui pridėtu žaidimu.

Šiuo metu yra pristatytos net devynios Poker Series vaizdo plokštės:
Club 3D Radeon HD 7850 Royal Queen
Club 3D Radeon HD 7850 Royal King
Club 3D Radeon HD 7870 Royal Queen
Club 3D Radeon HD 7870 Royal King
Club 3D Radeon HD 7870 Jocker Card
Club 3D Radeon HD 7950 Royal Queen
Club 3D Radeon HD 7950 Royal King
Club 3D Radeon HD 7970 Royal Queen
Club 3D Radeon HD 7970 Royal King

Taigi matome, kad kompanija išleidžia visų Radeon HD 7800 ir HD 7900 serijų plokščių karalius ir karalienės. Taip pat išleidžiama ir Radeon HD 7870 Jocker Card versija, prie kurios pridedamas Dirt Showdown žaidimas. Nekantriai laukiame, kada Club 3D „išmes“ ir savo tūzus. Pirmosios Poker Series serijos plokštės prekyboje pasirodys jau netrukus.

Club 3D, Games.lt