Naujos kartos „Intel“ platforma nešiojamiems kompiuteriams „Centrino 2“, anksčiau vadinta „Montevina“ kodiniu vardu, gali turėti problemų su bevielio tinklo adapteriu ir integruota vaizdo posisteme. Realių problemų tai kažin ar kam nors sukels, tačiau gali sulėtinti „Centrino 2“ kompiuterių kelionę į parduotuvių lentynas.

Pirmoji klaidelė, susijusi su bevielio tinklo posisteme, tikrai menka. Registruodami ją valdantį lustą bei jo darbo režimus „Intel“ kiek suklydo, tad „Centrino 2“ WiFi posistemė bent jau JAv rinkoje atsidūrė kaip ir už įstatymo ribų. Žinoma, viskas ištaisoma, tačiau tai užima laiko, tad tikėtina, jog pirmi „Centrino 2“ nešiojamieji JAV bus komplektuojami su pirmosios „Centrino“ kartos bevielio tinklo lustais.

Nepriklausomi tyrėjai rado ir bėdų su „Intel GM45“ mikroschemų rinkiniu, kuris turi integruotą vaizdo posistemę. Kokios jos tiksliai nežinia, bet vėl gi – kompiuterių pristatymas pirkėjams gali tikrai užtrukti. Specialistai bendrovei mato du kelius – nerti į pasiteisinimų ir problemų liūną ir pristatyti „Centrino 2“ esamoje būklėje arba kiek patempti laiką ir pasistengti ištaisyti klaidas.

Jei tikrai yra bėdų su GM45, jos gali turėti didelį poveikį visai integruoto vaizdo rinkai. Kita vertus, gal ne viskas taip blogai – ne taip seniai buvo daug kalbama apie nesklandumus su AMD platforma „Puma“, tačiau vėliau ekspertai atsiprašė bendrovės ir pranešė suklydę.

„Intel“ žinių apie galimas „Centrino 2“ klaidas nekomentuoja.