Populiari maitinimo blokų gamintoja Antec į CeBIT 2013 parodą atsivežė keturis maitinimo blokus. Tarp jų yra įvairiausio plauko atstovų – pradedant pigiausiais maitinimo blokais, baigiant entuziastams skirtais aukštos klasės žaidėjams skirtais gaminiais. Su visais jais ir supažindinsiu šiame straipsnyje.

Pradėsime nuo paties elementariausio modelio VP500PC. Jokių mandrysčių jame nerasime – tai paprasčiausias blokas, skirtas perduoti 500W galią. Jame sleevint’a vien tik motininės plokštės maitinimo jungtis. Maitinimo blokas pasižymi 80 Plus energijos efektyvumo sertifikatu. Beje VP serijos blokai pasižymi pakankamai gera DC srovės kokybe, kas yra labai svarbu renkantis maitinimo bloką. Tikėkimės, kad šis šaltinis bus toks pat.

Laipteliu aukščiau sutinkame naują Neo Eco serijos maitinimo bloką. Jis pasižymi 80 Plus Bronze efektyvumu. Čia randame ir tai, ko pati Antec nelabai mėgsta naudoti savo blokuose – viengubą 12V liniją. Nors jis neturi modalinių kabelių, bent didžioji dalis laidų, atvirkščiai nei VP serijos blokuose, yra sumauti į tinklelius.

Toliau seka populiarios High Current Gamer M serijos atstovas, kuris yra galingiausias CeBIT 2013 parodoje debiutuojantis Antec kūrinys. Modalinės architektūros blokas komponentams gali perduoti 850W galią. Jis yra pažymėtas 80 Plus Bronze efektyvumo standartu.

Na o desertui – pažangiausias debiutuojantis modelis. Tai – True Power Gold 650 W modelis. Kalbant apie jį minėti, kad tai modalinis blokas jau net nebereikia. True Power Gold blokas pasižymi itin aukštu 80 Plus efektyvumo standartu, tad itin didelė energijos dalis atėjusi iš tinklo pasieks kompiuterio komponentus. Nors tai vienas pigesniųjų 80 Plus Gold modelių, jis vis tiek turėtų tenkinti daugelio reikalavimus.

Lab501, Games.lt

Daugiau naujienų iš CeBIT 2013 parodos