„Blu-ray“ ir HD DVD formatus remiančios stovyklos anapus Atlanto susirėmė kainų mūšyje. Artėjant vasarai mažinamos buitinių HD grotuvų kainos.

Štai „Toshiba“ pranešė porą savaičių pardavinėsiantys savo „HD-A2 HD DVD“ grotuvą tik už 299 JAV dolerius – 100$ pigiau, nei įprastai. Tokią pat akciją planuojama pakartoti ir birželio mėnesį. Tuo pat metu vyksta ir akcija, kurios metu užpildę bei paštu atsiuntę specialią formą „Toshiba“ HD DVD grotuvų turėtojai gali gauti tris HD DVD filmus visiškai nemokamai.

„Blu-ray“ stovykla irgi nesnaudžia. „Panasonic“ pristatė buitinį „DMP-BD10A“ grotuvą su 7.1 garso palaikymu, suderinamumu su „Dolby True HD“ ir „dts-HD“. Prie šio grotuvo pridedami net penki „Blu-ray“ filmai (abi iki dabar parodytos Karibų piratų dalys, Transporteris, „Crash“ ir „The Fantastic Four“). Filmai nors ir ne geriausi iš visų kada nors sukurtų, bet visgi gerokai smagesni nei tie trys filmai, kuriuos HD DVD formatu siūlo „Toshiba“ akcijoje dalyvaujantiems pirkėjams. Be to, jie pridedami prie paties grotuvo, nieko nereikia pildyti ir siuntinėti.

Mums, pirkėjams ir žiūrovams HD DVD ir „Blu-ray“ kova kainomis tik į gerą ir kuomet formatų dvikova labiau užkabins Europą, jos rezultatais galėsime džiaugtis ir mes. Visgi dar labiau smagi žinia būtų kažkas, kas leistų tikėtis formatų karo galo. Deja, nieko panašaus kol kas nesigirdi.