Neseniai rašėme apie tai, jog nemažai „Blu-ray“ diskų pirkėjų JAV ėmė pastebėti, kad bėgant laikui jų duomenų sluoksnis ima irti. Jį apima išoriškai į rūdijimą panašus procesas, na o itin jautrus jam buvo filmo „The Prestige“ diskai. Ima aiškėti daugiau detalių apie keistą reiškinį.

Kaip ir buvo galima įtarti, paaiškėjo, kad dėl to kalta gamybos klaida. Daugelis turinčių „gendančius“ diskus pastebėjo, kad duomenų sluoksni irimo požymiai nėra išoriniai, kažkas vyksta jo viduje. „Sony“ inžinieriai suskubo paaiškinti, kad dėl klaidų gamybos proceso metu į duomenų sluoksnį veikiausiai pateko pašalinių medžiagų, kurios ir lėmė greitą irimą.

Jau aišku, kad viena diskų su filmu „The Prestige“ partija buvo visa sugadinta. Yra skundų ir dėl tokios pat problemos su „Gone in 60 Seconds“, „Stranger Than Fiction“ ir „Departed“ filmais. Kiek plačiai nukentėję „Blu-ray“ diskai su jai dar nežinia.

Savo adresus „The Prestige“ leidėjams „Buena Vista Home Entertainment“ perdavę nepatenkinti pirkėjai jau gavo vokus prastam diskui atsiųsti. Mainais bus išsiųsta nebrokuota filmo versija.