Kone kiekvienas save gerbiantis žaidimų periferijos gamintojas siūlo bent po keletą skirtingų klaviatūrų žaidėjams. Vienos jų išsiskiria savo mirgėjimu, kitos – savo dizainu, patvarumu ar dar bala žino kuo, tačiau visas jas vienija didelė kaina. Šiais laikais sunku surasti išskirtinai žaidėjams skirtą prekę, kurios etiketė neverstų išsprogdinti akių. Būtent šią nišą ir ketina užsiimti „Aula“ prekės ženklas. „Aula Moon Slasher“ klaviatūros kaina, kuri vos perkopia 20 eurų sumą, verčia pakelti antakį ir gerai pasvarstyti, ar toks pigus daiktas gali gerai tarnauti eilinio žaidėjo poreikiams.

Vos ištraukus klaviatūrą iš dėžutės, supratome, kad pigus daiktas nebūtinai turi būti negražus. Viršutinioji klaviatūros dalis padengta ypač dailiu metaliniu paviršiumi ir maskuoja jos dugne esantį pigų plastiką. Vis tik, jei klaviatūros nevartote (o kodėl turėtumėte?), gražus metalo rėmas leis pasimiršti, kad naudojate biudžetinę prekę.

Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į mygtukus, kurie, kaip ir kitos žaidėjams skirtos klaviatūros, turi specifinį mygtukų pašvietimą. Čia svarbu paminėti, kad pašvietimo stiliai yra užprogramuoti iš anksto. 7 skirtingos pašvietimo spalvos turi 9 pašvietimo rėžimus, kuriuos galima keisti klaviatūros klavišų kombinacijomis. Viena vertus, jūsų laisvė modifikuoti apšvietimą pagal savo norus yra apribota, tačiau jei nesate detalių mėgėjai, galėsite pasidžiaugti, jog klaviatūrai nereikia papildomos programinės įrangos tam, kad ji atrodytų super kietai.

„Aula Moon Slasher“ taip pat turi ir kitoms žaidėjų klaviatūroms būdingą „Windows“ užrakinimo mygtuką, kuris užtikrins, kad netyčia nenukelsite žaidimo intensyvaus mačo metu – tai maloni detalė, kuri aktuali tik žaidėjams. Taip pat verta paminėti ir antighosting sistemą, kuri garantuos klaviatūros reakciją į visus jūsų paspaudimus nepriklausomai nuo jų kiekio. Jei jums pažįstama situacija, kuomet žaidžiant intensyvų mačą klaviatūra pradeda neberegistruoti trečio ar ketvirto mygtuko paspaudimo, antighosting sistema išspręs šią problemą.

Ir nors „Aula Moon Slasher“ neturi kitų žaidėjų klaviatūroms būdingų funkcijų, tokių kaip mechaniniai klavišai (mūsų testuota klaviatūra turėjo membraninius)  ar dedikuoti medijos mygtukai („Aula Moon Slacher“ šie mygtukai slepiasi po papildomu FN mygtuko paspaudimu), tačiau turint omenyje klaviatūros kainą, tai visai suprantama. Kitos, panašios kainos klaviatūros, negali pasigirti net puse funkcijų , kurias turi „Aula“ gaminys, tad jei ieškote nebrangaus, bet stilingo ir funkcionalaus priedo prie kompiuterio – „Aula Moon Slasher“ yra puikus pasirinkimas. Piniginė jums padėkos.