FSP gaminami Aurum maitinimo blokai išsiskiria aukšta pagaminimo kokybe bei efektyviu energijos panaudojimu. Na o iš minėtosios serijos galime išskirti Aurum Pro produktus, kurie pasižymi ne tik ankščiau išvardintais dalykais bet ir didžiule galia. Tai daro šį bloką vienu pažangiausių gaminių pasaulyje. Iki šiol Aurum Pro blokai buvo pardavinėjami tik už Atlanto, tačiau dabar atkeliavo ir į Europą.

FSP Aurum Pro maitinimo blokų seriją sudaro 850W, 1000W ir net 1200W galios agregatai. Praktiškai visa (galingiausiame modelyje absoliučiai visa) galia gali būti perduodama pagrindine 12V linija. Kaip ir visi Aurum serijos šaltiniai šieji išsiskiria aukštu efektyvumu. Blokai turi 80+ Gold energijos efektyvumo sertifikatą, o visose pagrindinėse apkrovose efektyvumas bus didesnis nei 90 procentų. Šiuos gaminius aušins 135 mm skersmens aušintuvas.

Pagrindiniai blokų kabeliai išeina įprastiniu būdu, o kiti yra atjungiamieji. Na o siūlomų jungčių kiekis visuose blokuose yra tiesiog įspūdingas. Į motininę plokštę keliauja įprastas 24 kontaktų jungtis. Į procesorių keliauja vienas 4+4 pin ir vienas aštuonių kontaktų kabelis. Į vaizdo plokštę keliauja net aštuonios 6+2 tipo maitinimo jungtys, kurios tenkins net ir kelių itin galingų plokščių savininkus. Blokai turi net 10 Sata maitinimo jungčių bei šešias Molex jungtis. Taip pat šie blokai turi FDD ir dvi ventiliatorių maitinimo jungtis.

Taigi šie blokai į Europą bei šio žemyno entuziastų sistemas įžengs jau artimiausiu metu. Itin aukštą galinių kokybę užtikrina penkerių metų garantija JAV už 850W galios maitinimo bloką prašoma 199 JAV dolerių, už 1000W 229 JAV dolerių, o už galingiausią 1200W modifikaciją – 249 JAV dolerių. Kaip jau tapo įprasta, Europoje kainos bus kiek aukštesnės.

Detaliau susipažinti su bloko savybėmis galite apžvalgose. FSP Aurum Pro 850W blokas apžvelgiamas HardwareSecrets tinklalapyje, su tūkstančio vatų galią galinčiu teikti modeliu supažindina TweakTown portalas, na o apie 1200W galios bloką rašo HardOCP tinklalapis. Su pastaruoju supažindina ir straipsnis, kurį galite rasti Computer Power User žurnale.

FSP, Games.lt