Gerai visiems pažįstama bendrovė Gigabyte pristato naują motininę plokštę H61N-USB3. Ji nepasižymės nei ypatingomis spartos, nei spartinimo savybėmis, ji neturi daugybės lizdų. Taigi kuo ji išsiskiria? Ogi savo dydžiu.

Mini ITX formatas dažniausiai sutinkamas motininėse plokštėse, turinčiose silpnutį integruotą Intel Atom procesorių. Tačiau naujoji šio formato atstovė Gigabyte H61M USB3 palaiko naujausius Intel Sandy Bridge procesorius, statomus į LGA1155 lizdą. Neabejoju, jog iš plokštės pavadinimo suprasite, jog ji turi H61 šiaurinį tiltą. Vardas išduoda ir tai, jog naujasis Gigabyte kūrinys turės USB 3.0 jungtis. Jame bus du atminties lizdai, su DDR3 1333 MHz valdikliais. Nors ir ši pagrindinė plokštė turi PCI-E X16 lizdą, skirtą vaizdo plokštei, tačiau retas tokio dydžio korpusas bus jai tinkamas.

Tai neblogas sprendimas biurui ar Media kompiuteriui. Parinkus tinkama korpusą kompiuteris ne tik nepagadins vaizdo, bet ir galės tapti ryškia interjero detale. Už Atlanto už šią motininę plokštę bus prašoma 105 JAV dolerių.