„ATI Technologies“ pristatė naują vidinį TV tunerį „TV Wonder Elite“.

Šio imtuvo širdis – „ATI Theater 550 Pro“ vaizdo apdorojimo procesorius. Jam talkins MPEG-2 dekoderis, kurio darbas – atkurti DVD filmų vaizdą kaip imanoma kokybiškiau bei neapkraunant centrinio kompiuterio procesoriaus. Taip pat bus galima ir koduoti vaizdinę medžiagą MPEG-2 formatu realiuoju laiku, be to, vartotojai galės optimaliai susiderinti įrašo iš TV eterio parametrus taip, kad pasiektų geriausią įrašo kokybės ir užimamos vietos santykį.

Naująjame TV imtuve naudojama ATI sukurta vaizdo apdorojimo technologiją DVT, dažna ir įprasiniuose skaitmeniniuose televizoriuose. Kompanija teigia, jog jos dėka vaizdas su „TV Wonder Elite“ turėtų būti itin kokybiškas. Be abejo, bus palaikoma ir „Time Shift“ funkcija, kuri šiuolaikiniuose TV imtuvuose leidžia įgyvendinti tai, kas dar ne taip seniai atrodė neįmanoma – sustabdyti TV transliacijos žiūrėjimą bei po kiek laiko jį pratęsti.

Drauge su TV imtuvu pirkėjai ras ir patobulintą nuotolinio valdymo pultą bei jam derinti skirtą programinę įrangą. Pultu galima valdyti ne tik vaizdo peržiūrą, bet ir įprastines programas.

ATI rekomenduojama „TV Wonder Elite“ vidinio TV imtuvo kaina JAV rinkai – 149 doleriai. Nemažai, tačiau vargu ar ji sulaikys mėgėjus žiūrėti TV laidas kompiuterio ekrane nuo kelionės į parduotuvę.

Daugiau informacijos apie technines „TV Wonder Elite“ charakteristikas galima rasti ATI tinklapyje.