ATI anonsavo „All In-Wonder 2006“ vaizdo plokštę. Ji bus skirta „PCI-Express“ lizdui bei darbui naudos „Radeon X1300“ vaizdo procesorių, palaikantį „Avivo“ technologiją.

„In-Wonder“ serijos gaminiai niekada nebuvo tik vaizdo plokštės. Jie visada turėjo integruotą TV imtuvą bei buvo suderinami su daugybe vaizdo standartų. Ne išimtis ir šis. „All In-Wonder 2006“ galės priimti televizijos (įprastinės ir skaitmeninės) ir radijo transliacijas, palaikys HDTV kokybės vaizdą. Prie plokštės bus pridedamas tradiciškai gausus laidų rinkinys, skirtas „All In-Wonder 2006“ sujungti su televizoriumi bei kitais vaizdą apdorojančiais buities prietaisais, pavyzdžiui, vaizdo magnetofonu.

Daugiau informacijos apie „All In-Wonder 2006“ galimybes galima rasti ATI tinklapyje. Viską atpasakoti tiesiog nematau prasmės – pernelyg daug visokių standartų ir dalykėlių šis žaislas palaiko.

Numatoma „All In-Wonder 2006“ kaina JAV rinkai – apie 200 dolerių. Nedaug. Visgi tikėtis tokios ar bent nežymiai didesnės kainos ir Lietuvoje turbūt būtų pernelyg drąsu.