Vaizdo procesorių pardavimai trečiajame metų ketvirtyje padidėjo tiek lyginant su ankstesniais trimis mėnesiais, tiek ir su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu. Nepaisant optimistinių prognozių, AMD dalimi tapę ATI nesugebėjo susigražinti prarastos rinkos dalies ir liko konkurentų „Intel“ bei „nVidia“ užnugaryje.

Iš viso per trečią šių metų ketvirtį pasaulinėje rinkoje parduota 97,85 mln. vaizdo procesorių, kas yra 20% daugiau nei antrame ketvirtyje. Lyginant su praeitais metais, pardavimai ūgtelėjo 18,2%. Labiausiai savo pardavimus, net 25,1%, per pastaruosius tris mėnesius padidino „nVidia“. „Intel“ nedaug atsiliko – integruotų kompanijos vaizdo procesorių nupirkta 21,6% daugiau. Augimas pastebimas ir ATI ūkyje – pardavimai šoktelėjo 17,9 procento.

Bendras vaizdas toks – rinkos lyderiais lieka „Intel“ su 38% dydžio pyrago dalimi. Jiems į nugarą kvėpuoja „nVidia“ su savo 33,9 procento, tuo tarpu ATI tenkinasi tik 19,1% pasaulinės vaizdo procesorių rinkos. Tai reiškia, kad ATI per trečią ketvirtį pardavė dvigubai mažiau vaizdo procesorių nei „Intel“ ir 44% mažiau nei „nVidia“.