ATI patvirtino gandus, jog greitai visuomenės dėmesiui bus pristatyta šios kompanijos vaizdo plokštė su 512 MB vaizdo atminties.

Tai turėtų nutikti „Ultimate LAN“ renginyje, vyksiančiame JAV Dalaso mieste šį savaitgalį. Tikslios plokštės specifikacijos neatskleidžiamos, tačiau specialistai spėja, jog tai bus „X850 XT Platinum Edition“ modifikacija.

„nVidia“ neatsilieka – kompanija paskelbė, jog greit pasirodys ir jos procesorius naudojančios vaizdo plokštės su puse gigabaito vaizdo atminties.

Štai vaizdo plokščių gamintoja „Gainward“ jau anonsavo pirmąją „6800 Ultra“ vaizdo plokštę su 512 MB. Teigiama, jog technologiniai sprendimai jau parengti, beliko sukurti tik plokštės dizainą, efektyvią aušinimo sistemą. Savo naujieną „Gainward“ žada viešai pristatyti iki kovo 10 dienos.

Pusė gigabaito vaizdo atminties namų kompiuteriuose – šaunu. Manau visiškai nesuklysiu spėdamas, jog po mažiau nei metų sulauksime kokios skerdyklės, kuri puikiai veiks ir nestabdys tik esant bent 512 MB vaizdo atminties.

Jei SLI būdu sujungtumėm dvi tokias plokštes… juk turėtumėm 1GB. Jėga. Visgi nepamirškite, jog MB – dar ne viskas.