„Asustek“ pristatė drauge su kompiuterio priekinėje dalyje montuojamu „turbinimo“ įrenginiu komplektuojamą „GeForce 8600 GT“ vaizdo plokštę. Šis komplektas skirtas mažiau patyrusiems spartinimo mėgėjams, kurie negali pasigirti įgūdžių knaisiojantis kompiuterio viduje gausa, tačiau taip pat norėtų iš savo sistemos bent kartais išspausti maksimumą.

Tarpusavyje turbinimo valdiklis ir vaizdo plokštė bendrauja gerokai paprasčiau nei galima pagalvoti – jie nėra tarpusavyje sujungti. Į 5.25 colio įrenginių angą kompiuterio priekyje statosi spartinimo valdiklis, na o jo laidas jungiasi prie vidinės USB jungties. Toliau viskas vyksta per kompiuteryje įdiegiamą programą, kuri priima valdiklio signalus ir atitinkamai koreguoja vaizdo plokštės parametrus. Smagu, bet inžinierinė mintis, kaip čia pasakius… sekloka. Va.

Vaizdo plokštėje darbuojasi 256 MB 1ns GDDR3 tipo vaizdo atminties, tad turbinimo potencialas turėtų būti visgi nemažas. Sukant spartos ratuką ant pridedamo valdiklio, programa didina vaizdo procesoriaus ir atminties darbo dažnius bei tuo pat metu stebi vaizdo plokštės ventiliatoriaus apsukas, temperatūrą.

Kol kas nėra aišku, ar spartinimo priedas bus parduodamas atskirai bei ar jis veiks ir su kitomis ASUS prekiniu ženklu pažymėtomis vaizdo plokštėmis. Apie komplekto „Turbinkime lengvai + 8600GT“ kainą kol kas irgi nieko nežinoma.