„Asus“ pranešė, kad ruošia naują „Netbuką“ tačiau šį kartą ne bet kokį, o skirtą vaikams. Na iš tikrųjų tai paprastas „netbukas“ tačiau bus galima pasirinkti jo išdažymą – geltoną su juostelėm, arba rausvą su liepsnom.

Kalbant, apie galią, 1001PQ nieko išskirtinio neparodys: standartinis 10.1 colių ekranas, „Intel Atom N450“ procesorius, 1GB operatyviosios atminties (su galimybe prasiplėsti iki 2GB) taipogi 160GB, ar 250GB kietasis diskas pasirinktinai. Taipogi tokie kasdieniniai prietaisai kaip: VGA raiškos kamera, Ethernet išėjimas, Wi-Fi 802.11b/g/n imtuvas. Taipogi jei norėsite, galėsite komplektaciją papildyti tokiais prietaisais kaip „Bluetooth 2.1+EDR“, „VGA“ išėjimu, 2 papildomais „USB“ „portais“, bei „MMC/SD“ kortelių skaitytuvu.

Taipogi kompiuteryje bus 3-jų, arba 6-ių kamerų baterija, kurių pagalba kompiuteriu bus galima naudotis iki 5-ių, arba 9-ių valandų. Beje, kompiuteryje bus įdiegta „Inspirus Desktop“ kurios pagalba, bus galima nustatyti kada kompiuteris įsijungs, ir kitokios šiais klausimais susijusios funkcijos. Deja, apie kainą ir išleidimo datą nieko nežinoma.