Asus į savo elitinę Republic of Gamers seriją įtraukia naują stacionarųjį kompiuterį Tytan CG 8890. Jis neturėtų pagadinti serijos vardo, nes pasižymi ypač aukštomis specifikacijomis.

Iš karto pamačius kompiuterį į akis krenta jo futuristiškas ir „išpūstas“ dizainas. Vieniems jis gali patikti, kitiems gali būti perdaug neįprastas, čia – jau skonio reikalas. Be to korpusas turi kintamą apšvietimą ir „išsiskleidžia“ lyg transformeris.

Nepaisant išskirtinės išvaizdos įdomiausi dalykai slepiasi jo vidui. Čia yra randamas Intel flagmanas Core i7 3960X centrinis procesorius. Tai spartus šešių branduolių įrenginys kuris yra greičiausias asmeniniams kompiuteriams skirtas Intel gaminys. Negana to, jo dažnis jau iškart yra pakeltas iki 4,2 GHz. Čia yra įmontuota pažangi aušinimo skysčiu sistema.

Koks žaidėjo kompiuteris be geros vaizdo plokštės? Čia randame tai, ką nVidia turi geriausio – GeForce GTX 690. Tai dviejų grafinių branduolių galiūnė, kuri dar ilgą laiką galės susitvarkyti su bet kuriuo žaidimu. Čia taip pat yra aukštos kokybės Asus Xonar DX garso plokštė.

Kompiuteryje sutinkami net du greiti SSD diskai. Abu jie turi 128 GB dydžio talpyklas.  Kadangi šie įrenginiai yra sujungti RAID 0 masyvu, todėl garantuojama ypač didelė veikimo sparta.

Parduotuvėse šį monstrą sutiksime jau artimiausiu metu. Kiek kainuos šis kompiuteris nėra žinoma, bet kaina, kaip ir pats kompiuteris bus iš fantastikos srities.

Asus, Games.lt