„Computex“ parodoje bendrovė ASUS nemažai kalbėjo apie tai, kaip ateityje turėtų kisti jos kompiuterių entuziastams skirtos pagrindinės plokštės. Demonstruotas naujas idėjas įkūnijantis „Pluto“ koncepcinis modelis.

Žvelgiant į šią pagrindinę matyti, jog ateityje kiek keisis spalvinė brangesnių ASUS pagrindinių schema. Be to, pradedamos naudoti tokios naujovės kaip tekstinis informacijos apie problemas ekranėlis bei šviesos elementais papuošti lizdai išorinei įrangai.

Paveikslėlyje šios naujienos apačioje gerai matyti, kaip tai turėtų atrodyti. Lizdus žyminčios raidės bei paveikslėliai tiesiog šiek tiek švyti. Atrodo kiek tuning’iškai, be to, landžiojant kompiuterio gale turėtų būti lengviau rasti kas ir kur yra.

Kalbant apie informacinį LCD ekranėlį viskas taip pat paprasta – jame pilnais anglų kalbos žodžiais rodoma, kas blogai, pavyzdžiui, „memory error“. Turėtų būti kiek patogiau nei šifruoti šviesos diodų kombinacijas.

Sekdami DFI ir Abit pavyzdžiui, garso posistemes entuziastams skirtose pagrindinėse ASUS planuoja iškelti ant atskiros mikroschemos, kuri statoma į pačią plokštę. Teoriškai tai reiškia mažesnius trikdžius bei švaresnį garsą.